День цивільного захисту

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року №370-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту України на 2023 рік», закону України «Про охорону дитинства», відповідно до Кодексу Цивільного захисту України, наказу Управління освіти, молоді та спорту від 10 жовтня 2023 року №53-оп «Про проведення Дня цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти в 2023 році» та з метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики дитячого травматизму, підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності, виховання у дітей навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, популяризації знань правил безпеки в повсякденному житті, в гімназії проводиться тематичний День цивільного захисту 10 листопада 2023 року в онлайн-форматі, який розпочався о 9:00 ранку із вступного слова заступника директора ЗЗСО Алли Кривошеї та Головного інспектора Богодухівського РУ ГУ ДСНСУ країни в Харківській області Олександр Клименко «День ЦЗ. Бути обізнаним. Вибухові предмети. Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

11:17 10.11.2023

Місяць бібліотеки

В рамках  місячника бібліотеки був проведений  захід під назвою: "Я вірю в майбутнє  твоє, Україно" Відео заходу

14:25 01.11.2023

Радіодиктант національної єдності-2023

У День української писемності та мови – 27 жовтня 2023 року – вчителі та учні КЗ"Павлівська гімназія долучилися  до написання Радіодиктанту національної єдності – 2023. Мета радіодиктанту - об'єднати людей навколо України в усьому світі. Фотозвіт Дивись тут

13:34 27.10.2023

Global_Cyber_Day

Сьогодні, 25 жовтня, 30 здобувачів освіти молодших (7-10 років) та старших (11-15 років) класів КЗ "Павлівська гімназія" разом з педагогічними працівниками долучилися до інтерактивної навчальної онлайн-сесії в межах глобальної ініціативи мережі КPMG: Global Cyber Day.

16:27 25.10.2023

Виховна година на тему:" Хліб - це будні й свята, хліб - це основа життя..."

16 жовтня класним керівником Кравченко Н. В. з учнями 8 класу була проведена виховна година на тему:" Хліб - це будні й свята, хліб - це основа життя..." Мета якої є ознайомити учнів з історією виникнення хліба, звичаями, обрядами українського народу, прикметами, пов’язаними з хлібом. Виховувати шанобливе, бережливе відношення до хліба,  сформувати думку про хліб як про одну з найбільших цінностей у житті людини, про відношення людини до хліба – як про мірило її вихованості, людяності, бажання дізнаватися більше про звичаї, обряди українського народу.

14:21 16.10.2023

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Толстовою Ю. було проведено для учнів 9 класу КЗ "Павлівська гімназія" виховну годину  "Торгівля людьми:це може трапитись з кожним ". Мета: підвищити рівень  поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми; сформувати уявлення про суть торгівлі людьми; з’ясувати причини торгівлі людьми; ознайомити учнів з різними формами торгівлі людьми.

14:04 16.10.2023

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня 2023 року у Всесвітній день психічного здоров’я  в нашій гімназії класними керівниками разом із здобувачами освіти були проведені тематичні заходи, а саме:

11:13 10.10.2023

Акції "Підтримаємо наших захисників разом"

Учасники освітнього процесу нашої гімназії долучилися до ініціативи  Молодіжної ради при Богодухівській міській раді щодо участі у  добровільній Акції "Підтримаємо наших захисників разом" до Дня захисників/захисниць України, що буде відзначатися цього року 1 жовтня.

14:55 26.09.2023

Батьківські збори в 7 класі

23 вересня в 7 класі КЗ «Павлівська гімназія» відбулися  батьківські збори. Класний керівник І.Тихонова  разом з батьками  розглянули питання дистанційного навчання, техніки безпеки, проведення щеплення, збереження шкільного майна, а саме класної кімнати під час воєнного стану.

12:58 23.09.2023