ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні учні та батьки!

Для організації освітнього процесу задіяні онлайн сервіси Google, платформа для онлайн-занять Zoom та соціальні месенджери. Електронні журнали та щоденники учнів розміщені на електронній освітній платформі «Нові знання».

Під час дистанційної форми навчання для спільної роботи вчителів та здобувачів освіти у закладі будуть використовуватися такі платформи:

• Google Classroom (основна),
  • Zoom (основна),
  • Google Meet (основна);
  • такі інструменти для проведення онлайн-уроків: onlinetestpad – конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань; learningapps – готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань;  Classtime, На Урок, Всеосвіта – інструменти для створення тестів, завдань, віртуальні дошки Padlet, Miro як інструмент візуалізації, матеріали Всеукраїнської школи онлайн.

Правила поведінки під час дистанційного навчання

Усі учні КЗ "Павлівськ гімназія" та їх батьки завжди можуть задати запитання та отримати консультацію вчителів у спільних групах класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber, Telegram та інших месенджерах, а також зателефонувати вчителю особисто. Усі необхідні контакти ви можете знайти на нашій освітній платформі Classroom.

Класними керівниками 1-9-х класів та учителями-предметниками організовано відеозв'язок засобами Zoom, Meet, що забезпечує можливість участі учнів у відеоуроках безпосередньо з Classroom.

У матеріалах дистанційних занять для всіх класів є посилання на Yotube канали, блоги інших вчителів, посилання на цікаві матеріали та факти із сайтів Вікіпедія, Всеосвіта, освітній проект «На Урок», власні презентації та розробки, які розміщені на хмарних сервісах Google, Dropbox.

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником ви можете використовувати:

1. Чат на освітній платформі Classroom.

2. Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber, Telegram та інших месенджерах;

2. Надсилати завдання для перевірки особистими повідомленнями вчителю-предметнику y освітній системі Classroom.

3. Брати участь у відео конференціях, що проводять вчителі-предметники. н

З повагою, адміністрація гімназії та вчителі!