Мовознавча вікторина до Дня української писемності та мови

У листопаді 1997 р. був виданий указ Президента України «Про День української писемності та мови». У ньому сказано про те, що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства встановлено в Україні День української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

20:26 10.11.2021

Говоріть українською!

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

20:06 10.11.2021

Радіодиктант до Дня української писемності та мови

9 листопада - День української писемності та мови. Традиційно на честь свята учні 5-9 класів та працівники гімназії написали радіодиктант національної єдності. Текст читав український письменник Юрій Андрухович, а в методичній роботі над диктантом брала участь мовознавець, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету Києво-Могилянської академії Лариса Масенко.

19:56 10.11.2021

Квест «Барви осені»

З метою виховання краси до осінньої природи, розвитку творчості та фантазії дітей під час осінніх канікул  був проведений квест «Барви осені» для учнів 5  класу. Організували та провели його учні 7 класу, класний керівник 5 класу Тихонова І.Ю. та класний керівник 7 класу Толстова Ю.Б.

13:48 03.11.2021

Національний урок пам’яті

До 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру зі здобувачами освіти 8 класу (кл. керівник Ножка Н.О.) було проведено Національний урок пам’яті, метою якого стало виховання історичної пам’яті в учнів, формування патріотизму й любові до рідної землі.

13:43 03.11.2021

День Миру!

21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру!

09:30 21.09.2021