Екологічна конференція для учнівської молоді «Дбати про довкілля заради миру» за грантом "Громада - влада: діалог, довіра, дія" в рамках проєкту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні"

Дата: 25.04.2024 22:03
Кількість переглядів: 6

З метою популяризації екологічних знань серед учнівської молоді і формування їх активної громадської позиції щодо вирішення проблем довкілля 25 квітня 2024 року  відбулася   екологічна конференція для учнівської молоді «Дбати про довкілля заради миру» за грантом "Громада - влада: діалог, довіра, дія" в рамках проєкту  USAID "Демократичне врядування у Східній Україні". Нашу гімназію представляла здобувачка освіти 9 класу Анастасія Ножка (керівник Любов Кремениця) з екологічним проєктом "Сучасний екологічний стан річки Мерло на території Богодухівщини та основні тенденції його змін".В наш час досить актуальною є проблема збереження річок внаслідок господарської діяльності людини. У результаті недотримання вимог екологічної безпеки, неконтрольованого викиду забруднюючих речовин у річку Мерло, до неї потрапляють недостатньо очищені стоки промислових підприємств, побутові стоки міста Богодухова і навколишніх сіл. Тому актуальність цієї роботи викликана необхідністю висвітлити сучасний рівень ведення річкового господарства, а також розкрити перспективи водокористування, шляхи подолання екологічних проблем водних артерій нашої місцевості, висвітлити проблеми охорони і захисту природи та довкілля. До річки Мерло необхідно вжити міри щодо відновлення її первісного, чи, принаймні, задовільного стану.