Участь у міській виставці-акції «SOS вернісаж» або друге життя відходів»

Дата: 18.03.2024 14:12
Кількість переглядів: 8

Учні КЗ «Павлівська гімназія» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області взяли участь у міській виставці-акції «SOS вернісаж» або друге життя відходів», яку проводить КЗ «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» в рамках екомарафону до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.

Головна мета виставки - підвищення рівня екологічної культури населення, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвиток творчих здібностей дітей та учнівської молоді.

Запрошуємо переглянути роботи наших учнів тут